Silniki do maszyn

Oferujemy Państwu m.in. silniki short blocki, long blocki, bloki do wszystkich produktów Iveco z przeznaczeniem dla przemysłu, rolnictwa oraz motoryzacji.

Short blocki, to najlepsza i najtańsza alternatywa dla silnika z uszkodzonym na przykład blokiem, w jego skład wchodzi blok, wał korbowy, tłoki kompletne, wszystko jest zmontowane fabrycznie na oryginalnych częściach, po przełożeniu głowicy, miski oraz osprzętu, mamy  w zasadzie nowy silnik w przystępnej cenie.

Alternatywa jako long block, stwarza możliwość jeszcze sprawniejszego uruchomienia pojazdu czy maszyny, ponieważ składa się on z wymienionego short blocku z zamontowaną głowicą i w większości przypadków miską olejową, wystarczy zamontować osprzęt i wracamy do pracy. Bardzo krótki czas realizacji jest naszym następnym atutem, od chwili złożenia zamówienia do dostawy, upływa z reguły od 3 do 4 dni roboczych.

Silniki IVECO Motors o mocy od 44 kW do 640 kW.

  • Silniki wysokoprężne oraz CNG - przeznaczone do napędu samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych od 71 kW do 412 kW.
  • Silnik typ NEF, CURSOR oraz VECTOR – przeznaczone do napędu takich urządzeń jak maszyny drogowe i budowlane, urządzenia stacjonarne, suwnice oraz maszyny specjalistyczne itp. od 44 kW do 640 kW
  • Silniki spalinowe IVECO Motors - zastosowanie w ciągnikach rolniczych od 53 kW do 640 kW.
  • Silniki spalinowe IVECO Motors – zastosowanie agregaty prądotwórcze o mocy od 2 do 2000 kVA
  • Silniki spalinowe IVECO Motors – zastosowanie pompy p.poż. Od 73 kW do 880 kW.

Realizujemy zamówienia na całe urządzenia z wymienionej oferty po uprzednim uzgodnieniu przeznaczenia i optymalnym dopasowaniu ich parametrów tak aby spełniły one Państwa oczekiwania. Na życzenie przesyłamy karty katalogowe wymienionych urządzeń, opisujące parametry, zakres pracy oraz rodzaj ich zastosowania.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu 535 804888 od poniedziałku do piątku w godzinach od  7:00 do 16:00 oraz w sobotę w godzinach od  8:00 do 14:00.

Oferujemy silniki Iveco

Oferujemy wszystkie modele silników przemysłowych i samochodowych marki IVECO (AIFO, Sofim, NEF, Cursor, FPT): silniki do maszyn rolniczych, silniki do maszyn budowlanych, silniki do agregatów prądotwórczych, silniki do pomp przeciwpożarowych oraz silniki do suwnic. Silniki Iveco do maszyn Case, Komatsu, Caterpillar, Liebherr i innych.